Історія бренду

Since 1998

 

У 1998 році, восени, ринок побачив Smart. Історія створення якого, не так вже й просто, а почалося все в концерні DaimlerChrysler.

1972 рік – початок роботи над новим проектом міського малолітражного автомобіля. Це завдання було доручено Daimler-Benz AG, а очолив їх Johann Tomforde.

Дизайном автомобіля займалося підрозділ The Swatch Group Ltd під керівництвом Nicholas G. Hayek, в 1989 році. А техніко-економічне обґрунтування для створення автомобіля пустили в роботу тільки в 1993 році, цю розробку на себе взяла Mercedes-Benz.

І ось Smart починає своє повноцінне розвиток в Реннінген поблизу Штутгарта і датою початку стає 1 червня 1994 року.

Місто – Франкфурт, рік – 1995 року, місце – Міжнародна автомобільна виставка, об’єкт – прототип першого автомобіля Smart. Новинка була сприйнята схвально і вже 11 жовтня на будівництво нового заводу видано дозвіл. Через якихось три дні був закладений перший камінь в фундамент.

Smart, що не запущений ще в продаж, нагороджують «Europaischen Design-Preis» в Маастріхті в червні 1996 року.

Двигуни для автомобілів Smart починають виробляти на новому заводі, відкритим Daimler-Benz AG 12 червня 1997 року. Через рік, а саме 1 липня 1998, починається повноцінне виробництво Smart машин. Через тиждень, починаються попередні продажі в Європі.

Smart City-Coupe в Європі офіційно вийшов на ринок в 1998 році. У таких країнах, як: Бельгія, Німеччина, Франція, Італія, Люксембург, Австрія, Швейцарія, Іспанія та Нідерланди, були відкриті центри продажів Smart. 19% акцій Swatch Group передає компанії Daimler-Benz AG в 1998 році, 31 жовтня. В результаті МСС стає на 100% дочірніми суспільством Daimler-Benz AG.

Вересень 2000 року знаменується для МСС тим, що вони першими починають виробляти і обладнати автомобілі з точкою доступу в Інтернет. Пів року тому, Центр розвитку і продажів компанії Smart GmbH розміщується в Беблінгені, а так само їх Штаб-квартира.

2002 рік насичений кількома подіями. Перше це те, що компанія змінює свою назву з Micro Compact Car Smart GmbH на Smart GmbH. Так само в Hambach запускається нова лини виробництва Smart Roadster і Smart Roadster-Coupe.

У квітні 2003 року по всій Європі розпочато продаж Smart Roadster, Smart Roadster-Coupe, Smart City-Coupe BRABUS і Smart Cabrio BRABUS.

2004 рік ознаменувався новим поповненням лінійки Smart, а саме чотиримісним Smart Forfour. Так само в планах кампанії було випустити позашляховик SmartFormoreна базі Mercedes-Benz C-ClassБ під капотом якого повинен був працювати двигун об’ємом в 1.8 – 3 літри, як бензиновий так і дизельний. На жаль, в 2005 році була зупинена розробка даної моделі.

До початку 2005 року компанія продала більше 750 000 смартов в 25 країнах по всьому світу. Крім вражаючою статистики, була запущена нова модель – Smart Crosstown.

У 2006 році було зупинено виробництво Smart Roadster, втім, була і хороша новина, на заміну City Coupe надійшла нова модель під назвою Smart Fortwo з модифікаціями в своїй структурі.

У 2007 році, британською компанією була представлена ​​новинка SmartEV- електричний автомобіль, зроблений за ліцензією Smart GmbH. Почалося все зі 100 тестових екземплярів створених компанією для подальшого удосконалення та випуску в масове виробництво.

2008 рік був ювілейним для компанії Smart, адже минуло рівно 10 років з моменту випуску першого смарта. Так само в цьому ж році з конвеєра зійшов мільйонний Fortwo на французькому заводі компанії.

У 2009 році почалися продажі Smart Fortwo Electric Drive в 18 країнах світу. Що вийшли моделі стали другим поколінням тих, які були представлені в 2007 році.

У 2010 році Smart крім автомобілів створив велосипед, рушійною силою якого були не всі звичні педалі, а електричний двигун.

В вересень 2011 року було представлено третє покоління електричних смартов.

У 2012 році модель Smart Fortwo була доопрацьована і трохи перероблена, і вийшло в світ друге покоління даного «розумника».

Початок продажів третього покоління Smart Fortwo Electric Drive в 2013 році на більш ніж 30-ти ринках по всьому світу. Основними покупцями стали США і Європа.

До 2014 року, з початку випуску електрокара компанія продала понад 8800 одиниць другого і третього покоління Smart Fortwo Electric Drive.

Послуги Автосервісу

Slider