Автомобільні килимки в салон Smart Fortwo 451

960.00

Купить в один клик
Наявність і вартість може змінюватися, уточнюйте будь ласка, перш ніж замовляти або вам повідомлять після.

Опис

Автомобільні килимки в салон Smart Fortwo 451, зроблені з поліуретану, який має підвищену еластичність і м’якістю.

Автомобільні килимки в салон Smart Fortwo 451 стовідсотково підходять для моделі машини, щоб грамотно вписатися в салон, покривши собою днище без різних нестикувань. Всі вигини точно повторюють форми дна салону. Килимок під ногами водія оснащений потужним підп’ятником, тому що ця зона найбільше схильна до зношування, це подовжує довговічність експлуатації виробу.

Для якісного кріплення як передні, так і задні килимки мають спеціальні кліпси, які міцно фіксують килимок до підлоги, запобігаючи його зрушення.

На задніх килимках передбачена спеціальна перемичка, щоб вся підлога салону був повністю закритий.

Автомобільні килимки в салон Smart Fortwo 451 з легкістю можна вийняти, при цьому, не проливши й не висипавши сміття в салон.

Завдяки якісному каучукові сировини, килимки не пахнуть і завжди залишаються еластичними при різних температурах. Гідний дизайн виробів підкреслить комфорт і прекрасне оздоблення Вашого автосалону. А надійний поліуретан не завдасть клопоту в обслуговуванні й прослужить довго.

Стовідсотково повторюючи всі вигини периметра автомобіля володіють високою якістю виготовлення, завжди будуть на сторожі чистоти та порядку Вашого автосалону. Кожен Автомобіль маркований написом, яка показує марку автомобіля, що прикрашає салон.