Обклеювання плівкою або вінілом автомобілі Smart Fortwo, Roadster і Forfour

Скільки часу потрібно, щоб повністю обклеїти автомобіль плівкою?

 Зазвичай, на виконання всіх робіт з обклеювання вінілової плівкою автомобіля потрібно один робочий день. Однак, в зимовий сезон термін збільшується до декількох днів. Варто взяти до уваги і демонтаж-монтаж дрібних частин в автомобілях Smart. Таких як: дзеркала, ручки, навісні елементи і інші.

Повне обклеювання – car wraping виконується протягом трьох-чотирьох робочих днів (пластик плюс капсула).

Після

оклейка пленкой винилом smart fortwo rodster киев 3

До обклеювання

оклейка пленкой винилом smart fortwo rodster киев 4

 

Чи поєднуються лакофарбові покриття з вінілової плівкою?

На лакофарбове покриття чудово накладається вінілова плівка. Вона жодним чином не пошкоджує фарбування. Більш того, плівка виконує роль захисного шару, захищаючи лакофарбове покриття автомобілів від механічних і хімічних ушкоджень. Не варто турбуватися про зняття плівки зі Smart, оскільки ніяких негативних наслідків за цим не буде.

ВАЖЛИВО!
Гарантувати цілісність лакофарбового покриття можна лише в тому випадку, якщо саме покриття було виконано на належному рівні. А це означає, що воно було зроблено на заводі виробника або іншими професіоналами, які використовують у своїй роботі спеціальну піч.

Як швидко можна сісти за кермо мого Smart після обклеювання?

Рекомендується добу не використовувати автомобіль. Через 24 години необхідно ще раз ретельно перевірити цілісність вінілового покриття, щоб виключити наявність небажаних дефектів. Щоб плівка на вашому смарте служила довго – необхідно утриматися від автомобільних мийок у найближчі 10 днів, а також виключити протирання кошлатими щітками і ганчірками на 5-7 днів.

ВАЖЛИВО!

Дозволяється миття тільки за допомогою високого тиску. Але необхідно враховувати нюанси, такі як: відстань не менше 75 см, розтруб струменя 40 градусів під прямим кутом до плівки. Про це варто заздалегідь попередити відповідального за мийку вашого smart.

Після

оклейка пленкой винилом smart fortwo rodster киев 1

 

До обклеювання

 оклейка пленкой винилом smart fortwo rodster киев 2

Скільки протримається вінілова плівка?

Термін служби вінілової плівки, призначений для обклеювання автомобіля – 7 років. Але все залежить від якості самої плівки, виробника і умов експлуатації. Існують плівки, що призначені для рекламних оголошень. Термін служби таких від року.

Мені набридло моє вінілове покриття, я можу його прибрати і замінити на інше?

Усунення вінілової плівки не проблематично. Необхідно лише нагріти поверхню і обережно провести демонтаж. Виконувати його слід під кутом 180 градусів, щоб уникнути залишків на автомобілі. Можливі залишки клею легко усуваються миючими засобами або ізопропаном. Не рекомендується проробляти це самому, а віддати в роботу професіоналам, щоб уникнути непотрібних проблем. Робота не буде дорогої, вона приблизно в 3 рази менше, ніж процес обклеювання.

За скільки годин мені можуть обклеїти одну деталь в Smart, наприклад бампер?

Сама робота займе приблизно до 3 годин. АЛЕ! Важливо пам’ятати про монтаж-демонтаж і що після поклейки вінілу необхідно дати час на його сушіння. А це становить до двох діб. Це дозволить малюнку прослужити вам якомога довше.

Якщо ж питання в терміні служби не варто, або малюнок виконаний на дешевому матеріалі, то автомобіль можна відразу ж брати в експлуатацію.

оклейка пленкой винилом smart fortwo rodster Киев

«Перефарбувати» машину вінілом – це як?

Ця фраза означає, що машину можна цілком обклеїти вінілової плівкою. Нині в тренді вініл різних кольорів і фактур. Чорні кольори, помаранчеві, червоні і так далі. А фактура від матової до глянсової.

Моя машина пофарбована в сірий металік, а я хочу поклеїти матово-чорну вінілову плівку – так можна?

Можливе використання вінілової плівки з будь-яким кольором і фактурою. Ваш автомобіль прийме будь-який вподобаний вам колір.

ВАЖЛИВО!

Варто пам’ятати, що згідно із законом рідний колір автомобіля повинен становити не менше 50%. Тому, після такого обклеювання необхідно звернутися до відповідних органів контролю і змінити техпаспорт.

З якою метою клеять вініл?

Головна причина обклеювання автомобіля вінілом, звичайно ж – стиль. Він допомагає виділитися серед схожих машин саме вашої. Підкреслюють унікальність, надає шик і блиск. Звичайний сіренький автомобільчик може перетворитися в прекрасного лебедя, що змушує обертатися всіх, хто його побачить.

Крім естетичного вигляду приємним доповненням є і практичний. Адже вінілова плівка відмінно захищає кузов вашого авто від різних хімічних і механічних пошкоджень.

оклейка пленкой винилом smart fortwo rodster киев 8

Як сильно вінілова плівка вибаглива до мийки, високих і низьких температур?

При належному професіоналізмі обклеювача і якісному матеріалі вінілова плівка швидше набридне вам, чим прийде в непридатність. Вона не розрахована на екстремальні перепади температур, від -100 до +100. Але таку погоду ще треба потрудитися відшукати. В іншому плівка відмінно переносить як високі, так і низькі температури. А мийка їй не страшна. Винятком є тільки перші 10 днів після обклеювання.

Вінілове покриття використовується тільки для авто?

Ні. Спектр застосування вінілової плівки досить великий. Але, як правило, використовується воно для надання автомобілю унікального виду і захищеності лакофарбового покриття. Ніхто не забороняє обклеїти вінілом системний блок улюбленого комп’ютера або холодильник.

У мене пошкоджена тільки частина плівки, невже доведеться переклеювати весь автомобіль?

Немає необхідності переклеювати все авто. Достатньо лише заклеїти новим шматком пошкоджену деталь або використовувати на цьому місці аплікацію.

оклейка пленкой винилом smart fortwo rodster киев 6

Чи можна підібрати колір вінілової плівки в точності як у лакофарбового покриття?

Навряд чи вдасться добитися 100% збігу кольорів. Відмінності будуть в більш світлі, або більш темні відтінки. Необхідно уточнювати колір і дивитися палітру виробників вінілових плівок.

При замовленні унікального макета для мого Смарта, я можу бути впевненим в тому, що другого такого не буде ніде в світі?

При розробці унікального дизайну право на його використання буде тільки у вас. Тому, якщо ви самі не дасте згоди, ніхто не буде мати право обклеїти свій автомобіль подібно вашому.

оклейка пленкой винилом smart fortwo rodster Киев

 

Статті

Slider