Благодійна зустріч Смартоводов 10.2014

Це було більше, ніж зустріч любителів автомобілів smart .. Знаєте, якщо ви жодного разу не брали участь в подібних заходах, то обов’язково варто почати. Ніякі радості звичайних бажань не зрівнятися з випромінюючих щастям дитячих очей. А тримаюча вас за руку маленька ручка – не відпустить ні на хвилину, адже раптом ця казка закінчиться.. Дитячий сміх і такі міцні недитячі обійми, ось наша найкраща вдячність.

 

 

Поїздку в “Отчий дім” ми планували ще на літо, але так як в цей час хлопців відправляють в санаторії, ми перенесли дату на початок жовтня. Це дало можливість не просто дізнатися і привезти те, що дітям насправді необхідно, а ще підготувати цікаве і захоплююче проведення часу.

В організації нам допомагали наші друзі з благодійного фонду “ВБФ Фенікс”. Вони влаштували показові виступи спортсменів-боксерів на чолі з тренером міжнародного класу Лозенко В.О по тайського боксу (Муай-Тай). Після цього всі дітлахи пробували себе в якості маленьких борців, навіть дівчинки весело сміючись вивчили пару прийомів. Виступи змінили дитячі конкурси. В яких малюки бігали, стрибали і бавилися виконуючи різні цікаві завдання в командних іграх. Але не залежно від результатів всі маленькі учасники отримали подарунки у вигляді фарб, фломастерів і звичайно ж головного призу. В якості якого на арені з’явилися Смартики. Ось тут-то і почалися головні веселощі.

Спочатку дітки їх розмальовували акриловими фарбами собі на втіху, а потім всі дружньо вирушили в невеликій автопробіг – покатати малюків по місцевих околицях. Це було щось, захоплені верески, сміх і безперервне бібікання щасливих і регочучих дітей не зупинялося ні на хвилину. Черга вишикувалася на 2 або 3 пробіги, а хтось вже націлювався на другий круг. Загалом, час провели незвичайно приголомшливо. Вихователька, передаючи нам вдячний лист, сказала, що дітки ще два дні не могли заспокоїться, так сподобалася їм зустріч із смартиками. 

Ми висловлюємо величезну подяку всім тим чудовим смартоводам, які не залишилися байдужими і приїхали в той день. Привезли не тільки речі, а навіть більше, вони привезли дітям своє добре серце і то тепло, яке вони по-справжньому потребують .. Хлопці, ви просто молодці! Тепер ми знаємо, що допомагати разом – так легко! Ще хочемо подякувати нашим друзям Жені і Олі з “TropicPic” за прекрасні фотографії і Іллю на Smart Roadster за зйомку і монтаж веселого відеоролика, знятого за допомогою камери GoPro. До зустрічі в новому році.

Статті

Slider