Зустріч Смартоводов 04.2014

Мабуть, це була наймасштабніша зустріч смартоводов на той момент. Крім автопробігу і фотосесії, ми підготували веселі конкурси з подарунками та смачне барбекю. Задоволені залишилися всі. По-перше, так багато смартиков ще не збиралося. Хоч і не всім вдалося поїхати на автопробіг, але в апогеї налічувалося близько 75-ти машин smart. Приємно, що кілька смартоводов приїхали з регіонів.

По-друге, з конкурсами зустріч пройшла набагато цікавіше, тим більше з призами. Дітки теж веселилися весь час. Спочатку вони прикрашали малюнки з смартіками на папері, а потім і справжніми фарбами малювали вже на машинах добровольців. До речі, їх було більш ніж достатньо, втім як і бажаючих творити аквареллю свої чудові шедеври на автомобілях. А по-третє, в цей раз з нами був смартовод Діма на Smart Fortwo 451 Carlsson, який професійно займається зйомкою GoPro і подарував нам незабутні кадри, і відео smart зустрічі з висоти пташиного польоту. Також, дякуємо Данилу на Smart Roadster і Тетянку Glu на Smart Fortwo за монтаж матеріалів.

Добре, що з кожною наступною зустріччю ми знайомимося з новими власниками смарт. Це означає, що наші ряди весь час поповнюються розумниками і розумницями. Ну і звичайно найбільшеа радість бачити наших вже добре знайомих і дружних смартоводов. Разом завжди веселіше. 

Статті

Slider