SMART UA FEST 2017 | Звіт

Ось і пройшла п’ята ювілейна зустріч смартоводов у Києві – SMART UA FEST 2017!

Цього разу ми зібралися в новий час року і в новому місці. Old Car Land люб’язно надав нам майданчик для проведення нашого фестивалю, в рамках їх заходу. Це було чудово, так як до нас приїхали на зліт не тільки кияни, а й Одеса, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Ковель, Суми, Кіровоград та інші. Цього року нас навіть відвідали смарт з Білорусії та машина з Росії.

У вільний час у хлопців була можливість погуляти по території авіамузею і подивитися не тільки літаки, але й ексклюзивні автомобілі. І незважаючи на те, що було далеко не жарко і стояв уже зовсім осінній день, смартоводи розважалися, веселилися і отримували задоволення від спілкування з однодумцями. 

Сама програма фестивалю почалася ближче до другої години. Після офіційної частини були веселі конкурси та вікторина клубу смартоводов України. У них в цьому році пам’ятна дата – п’ять років! У честь цього хлопці підготували ексклюзивні призи до конкурсів.

А в той час як діток розважали аніматори в костюмах міньйонів, ведучий розважав гостей. 

Хочеться окремо відзначити смартоводов, які виставили свої Машини в конкурсі на кращий автотюніг автомобіля smart. Були дуже цікаві і привабливі машини.

Крім заводських і вдосконалених брабусів були і стильно тюнінговані смарти в стандартних комплектаціях.

smart ua fest 2017 kiev 229-min

Переможець отримав один з двох шикарних подарунків від Компанії «Експрес Страхування» – сертифікат на 3000 грн, на який можна придбати товари або послуги в Української Автомобільної Корпорації «УкрАВТО» (Мерседес Петрівка).

А другий сертифікат був розіграний в фіналі серед переможців попередніх конкурсів. 

smart ua fest 2017 kiev 238-min

Так що, крім призів від сервісу SMART UA і клубу, хлопці ще отримали грошові призи від офіційного дилера. 

І навіть кожна сота машина, що заїхала на Smart Ua Fest, теж отримали подарунки. 

Таких машин було дві, а загальна кількість смартов не перевищило позначку в 250 автомобілів, але і це досить добрий результат!

На завершення цього чудового дня відбувся автопробіг автомобілів smart по маршруту Авіамузей – «Автомобільний Дім Україна» на столичному шосе 90, під супроводом Української та міжнародної служби порятунку Police 911. Ці хлопці щороку супроводжують автопробіг і в будь-який час готові прийти на допомогу. 

smart ua fest 2017 kiev 257-min

Дякуємо за підтримку компанію з продажу автомобілів Smart “Smart Style” і партнерів Смарт Клуб Україна. 

Як завжди безкоштовними картками на смачні бургери нас пригощав ресторан-бар Star Burger. І звичайно ж дякуємо за сертифікати компанії «Експрес Страхування», за участю Української Автомобільної Корпорації «УкрАВТО».

А найбільша подяка нашим дорогим і улюбленим смартоводам, ваша радість і подяка дає нам натхнення на організацію таких ось свят. Дякуємо за те, що ви є, такі різні і такі класні. До зустрічі в наступному році! Ваш, Smart Ua.

 

Статті

Slider