SMART UA FEST 2018 | Звіт

6-а щорічна зустріч українських смартоводов. Як це було.

 

SMARTUAFEST2018 пройшов на ВДНГ і зібрав понад 150-ти автомобілів smart. Кожна наша зустріч завжди проходить в новому форматі. До нас приїхали смартоводи з усієї України і Білорусії. Хлопці з Білорусії приїхали вже вдруге, чому ми були неймовірно раді. Все таки смартоводи справжні фанати марки і щирі любителі цих неординарних машин. Чого тільки варта подача автомобіля смарт компанією Smart-Style, вони привезли смарт в кузові позашляховика.

 

 

Були і старожили і новачки. Крім smart fortwo в новому і в старому кузові приїхали на зустріч багато власників smart roadster, вони зайняли окремий майданчик. Всі брали участь в конкурсах, і багато хто з них поїхали з призами та подарунками. Конкурси були ще різноманітні, і перетягування смартов, і вікторини, і командні, і тд. Гостей розважали – класна музика і приголомшливий ведучий. Дітки смартоводов теж не нудьгували, спеціально для них влаштовували різноманітні розваги аніматори.

Програма була насиченою і в учасників була всього година перерви на перегляд виставки OldCarLand, організатори якої люб’язно сприяли нам в проведенні заходу, за що ми їм дуже вдячні. Загалом, сміху, веселощів, нових знайомств і просто гарного настрою, з заразливою любов’ю до автомобілів смарт, було багато. А в цьому, 2019, році буде ще більше. Чекайте анонс у нас на сайті і в соціальних мережах, є один святковий привід . 😉

• • •

Статті

Slider