Безпека автомобілів Smart (Смарт)

 Безпека автомобілів Смарт

Незважаючи на свої скромні розміри і уявну незахищеність автомобілі Смарт обладнані всіма можливими досягненнями в сфері безпеки. У розробку систем безпеки автомобіля Smart вкладений сорокарічний досвід фахівців з досліджень аварій концерну DaimlerChrysler, а також дані близько півсотні креш-тестів.

 

Антиблокувальна і антізаносна системи Смарт автомобіля

Серійна конструкція автомобіля Смарт передбачає наявність спеціально розробленої антиблокувальної системи, а також електронного розподілу гальмівної сили. Це означає, що людина, яка знаходиться за кермом Smart може одночасно здійснювати поворот і гальмувати.

Антізаносна система, якою оснащений Smart, носить назву Trust-Plus. Ця система має функцію електронного контролю тягового зусилля і курсової стійкості. Особливий процесор Smarta за рахунок датчиків частоти обертання коліс і показників поперечного прискорення постійно контролює стан під час руху.

 

Капсула безпеки в автомобілі Смарт

Виконана з високоміцної сталі захисна капсула tridion є головним елементом пасивної безпеки автомобіля smart. Tridion має високий рівень жорсткості, має поздовжні і поперечні елементи посилення конструкції, а в найбільш уразливих місцях – зони деформації. Завдяки цьому, у разі зіткнення, енергія сили удару розподіляється рівномірно по всій капсулі, а частина її передається іншому автомобілю, який бере участь в зіткненні.

Таким чином, tridion забезпечує високий рівень безпеки для пасажирів в разі лобового, бокового або тилового зіткнення, а також при перекиданні. Для захисту від корозії капсула tridion піддається оцинкуванню а фарбується, традиційно, або в чорний або в сріблястий колір, що можна побачити зовні автомобіля.

Сидіння в Смарте зроблені з міцної сталі і мають високі спинки, підголовники і, звичайно, ремені безпеки. Сидіння також здатні поглинати енергію удару за рахунок розрахованої на зіткнення деформації спинки і системи кріплення сидінь. До речі, у всіх моделях smart паливний бак розташований під днищем автомобіля. Це означає, що бак знаходиться поза зоною деформації в разі тилового зіткнення. Ні всередині, ні зовні Смарта немає елементів, від яких можуть виникнути уламки.

Подушки безпеки в Смарте і інші елементи пасивної безпеки

  Сьогодні практично кожна машина, яка сходить з конвеєра автомобільного заводу, має в наявності такий засіб пасивної безпеки, як подушка безпеки. Смарт також має в своєму розпорядженні дві подушки безпеки. Виробники машини стверджують, що ці подушки в поєднанні з ременями безпеки здатні зберегти життя водієві і пасажирові при зіткненні на швидкості до 100 км / год.

 

 

Пасивна безпека в автомобілі Смарт забезпечується також такими технічними рішеннями, як

-сендвіч-платформи;

-натяг ременів безпеки з обмеженням сили;

-безпечна, що складається, рульова колонка;

-поверхневі матеріали, які поглинають енергію;

-розташування замку системи запалювання між сидіннями;

-захист ніг водія пінопластовими вставками.

Результати краш-тестів

Автомобіль Smart регулярно проходить краш-тести, що організовуються незалежними експертами. Дані тестів говорять про те, що ймовірність отримання травм в моделях smart city-coupe і smart fortwo cabrio дійсно низька. Так, потішили фахівців результати бічних зіткнень моделі smart fortwo: в цьому автомобілі через високе розташування водій і пасажир розташовуються практично поза небезпечної зони зіткнення. Експертами також відзначено, що підвіска автомобіля смарт добре поглинає енергію удару, а потім розподіляє силу по власному днищу в різних напрямках. Як перевага при зіткненні підкреслюється і зміщення по відношенні один до одного сидінь. Пасажирське сидіння зміщене назад по відношенню до водійського на відстані до 15 см. Цей захід дозволяє знизити ризик нанесення травм один одному.  

З повагою, SMART-UAПрава на интеллектуальную собственность принадлежат сайту www.smart-ua.com.ua Укажите источник скопированной информации дабы избежать нарушения.

 

Статті

Slider