Номер двигуна Smart ForTwo

Де дивитися номер двигуна в Smart Fortwo при оформленні автомобіля

Якщо ви тільки що продали свій скарб під назвою Смарт, і тепер переглядаєте цей сайт з легким ностальгічним настроєм, то вам ця стаття вже не знадобиться. Інша справа, якщо Ви раптово набули статусу Смартвласника. Причому зовсім недавно.

І ще не встигли поставити машину на облік в гідних органах автоінспекції. Ось тут і починається найцікавіше…

Почнемо спочатку. Міжрайонне реєстраційно-екзаменаційне відділення відділу державної інспекції безпеки дорожнього руху (в просторіччі МРЕВ) є дуже поважаюча себе організація. З’являтися там без попередньої підготовки – тільки даремно час втрачати. Під підготовкою я маю на увазі досконале вивчення місць розташування основних номерних агрегатів автомобіля (кузов, двигун), а також власне номерів на них. Отже, Ви в МРЕВ. Ставите машину на майданчик для огляду. Віддаєте документи на оформлення симпатичній дівчині або молодій людині, протилежної Вам статі (Що, їх немає? Якого дідька, виберіть інше МРЕВ, комерційне) і спокійно відправляєтеся назад до машини чекати інспектора. Зазвичай інспектор підходить до Вашого авто спереду і злобливо питає, чому у Вас не відкритий капот. Спробуйте його відкрити. Вийшло? Але мотора не видно? Нічого страшного. Зазвичай у Смарта капот ззаду, в багажнику. А під ним і двигун. Піднімаєте килимове покриття багажника і бачите залізну кришку з болтиком, який її фіксує. Це і є “капот”. Болтик відкручується проти годинникової стрілки.
Далі можливі варіанти. 

Варіант перший. Інспектор протягом години судомно шукає номер двигуна Вашого Смарта. Не знаходить. Віддаляється в задумливості.

Варіант другий. Інспектор запитує у Вас, де розташований номер двигуна, і, не отримавши відповідь, радісно тікає. У цьому випадку Ви розумієте, що інспектор – <дятел, до речі негідний>.

Але не хвилюйтеся. Все не просто просто, а дуже просто.
Подивіться на моторний відсік зверху.

Зліва видніє ребриста чортівня (1) з вентилятором, праворуч маленька світлого металу фіговіна (2), від якої в сторону відходить тонка закарлюка (патрубок). А між ними на фотографії щось жовтіє. Це маленька лампочка (я сам її туди засунув), яка в даний момент висвітлює майданчик з номером двигуна. Розсунувши пару гумових патрубків (3, 4), Ви і самі побачите цей заповітний майданчик. Номер двигуна автомобілів Смарт складається з 14 знаків, розташованих в два ряди. Номер читається з пристойної відстані (при наявності бінокля), або неозброєним оком з відстані 7,5-15,2 см. Спеціальне інспекторське дзеркальце не потрібно. Виглядає він приблизно так.

14 цифр розташовані в два ряди.
До речі, перевірте самі заздалегідь ідентичність номера на двигуні і в Вашому ПТС, виданому митним органом. Інспектор МРЕВ, який знайшов розбіжність в документі і реальності, запросто пропише Вам рецепт на штрафмайданчик.  

Матеріал взято з сайту: mysmart.ru

З повагою, SMART-UAПрава на интеллектуальную собственность принадлежат сайту www.smart-ua.com.ua Укажите источник скопированной информации дабы избежать нарушения. 

Статті

Slider