Smart Fourjoy Concept ‘2013

13 smart-ua.com.ua smart fourjoy concept 22

У 2013 році був представлений унікальний концепт від компанії Smart, на Франкфуртському автосалоні. Автомобіль отримав кодове ім’я SmartFourjoy. У ньому можуть розміститися чотири людини. Але, незважаючи на незвичайний дизайн і розмір – Смарт зберіг всі атрибути бренду. А його призначення, це принести максимальний комфорт і задоволення від поїздки як пасажирам, так і водієві.

 

1 smart-ua.com.ua smart fourjoy concept 222 smart-ua.com.ua smart fourjoy concept 22

У новій концептний моделі повністю відсутні скла, крім лобового. У ньому немає навіть заднього скла. Весь автомобіль виконаний у футуристичному стилі, а заднє сидіння в унікальному стилі лаунжмеблі. Але разом з екстравагантним дизайном, його розміри відповідають канонам бренду Smart. А це 3494 мм довжини і 1978 мм ширини. Висота концепту становить 1494 мм. 

4 smart-ua.com.ua smart fourjoy concept 223 smart-ua.com.ua smart fourjoy concept 22

Рух забезпечує електромагнітний двигун потужністю 55 кВт. Завдяки йому Смарт екологічно чистий автомобіль. Але вірним традиціям Smart залишилися не тільки розміри. Це і короткі звіси, задні ліхтарі, розташування коліс, прилади, кріплення Tridion.

Корпус SmartFourjoy виконаний з відполірованого до блиску алюмінію. Покритий метал перламутрово-білим лаком. Таке поєднання надає машині вигляд вишуканої і оригінальної перлини.

5 smart-ua.com.ua smart fourjoy concept 226 smart-ua.com.ua smart fourjoy concept 22

Доповнює картину Tridio капсула. Яка забезпечує не тільки високу міцність і безпеку конструкції, а й вносить унікальні декоративні штрихи. Відполірований до блиску алюміній як би обрамляє перловий корпус, надаючи ще більше шику Смарту. Фрезерований напис бренду прикрашає пороги автомобіля. Виконан він прямо на блискучому алюмінії.

7 smart-ua.com.ua smart fourjoy concept 228 smart-ua.com.ua smart fourjoy concept 22

У цьому концепті перламутровим кольором володіє капот, задні дверцята, зовнішні дзеркала заднього огляду. Останні кріпляться до Tridion капсулі на алюмінієвих стелах. А ось ліхтарі заднього світла врізані в саму капсулу. Сама конструкція фар також унікальна і незвичайна. По периметру розташовуються яскраві світлодіоди, надаючи фарам цікаву вигнуту форму.

9 smart-ua.com.ua smart fourjoy concept 2210 smart-ua.com.ua smart fourjoy concept 22

У внутрішньому дизайні відразу ж кидаються в очі два передніх сидіння і здвоєне заднє. Всі вони виконані в унікальному футуристичному дизайні. Поєднують в собі три кольори: чорний, перламутровий, світло-синій. Останній служить у вигляді обрамлення, і переходу одного кольору в інший.

Приладова панель в смарте дуже лаконічна за своєю конструкцією, але сучасна і функціональна в плані призначення. Повністю виконана з оргскла, вона підтримує сенсорне керування всіма функціями машини. Кермо також унікальне. В основі нього лежить сингл-спицеве колесо, але витримане в стилістиці Smart.

14 smart-ua.com.ua smart fourjoy concept 2215 smart-ua.com.ua smart fourjoy concept 22

У концепті передбачені місця для підключення смартфонів. Одне знаходитися на передній панелі, а інше ззаду. Таким чином, задовольняючи потреби як пасажирів, так і водія.

Як вже було відмічено, розумник рухається завдяки 55 кВт магнітоелектричному двигуні. Заряд зберігається в літій-іонних батареях, загальна потужність яких становить 17.6 кВт / год. Максимальний час необхідний на підзарядку становить не більше 7 годин при повному розряді акумуляторів.

16 smart-ua.com.ua smart fourjoy concept 2217 smart-ua.com.ua smart fourjoy concept 2218 smart-ua.com.ua smart fourjoy concept 2219 smart-ua.com.ua smart fourjoy concept 2220 smart-ua.com.ua smart fourjoy concept 2221 smart-ua.com.ua smart fourjoy concept 2222 smart-ua.com.ua smart fourjoy concept 22

                   

Статті

Slider