Smart Rinspeed Dock+Go ‘2012

1 rinspeed dock go 2 smart-ua.com.ua

 

Фахівці швейцарського ательє дивуються – чому легкові автомобілі найчастіше оснащені двома осями, а не трьома? Внаслідок з’явилося те, що ми бачимо зараз, – перероблений зовні Smart ForTwo, якому відрядили рюкзак Dock + Go на власних колесах. За словами творців, принадність полягає в тому, що «прибудову», яка жорстко прикріплюється до корми, можна використовувати тоді, коли вам потрібно. 

Природно, своє творіння швейцарці відносять до автомобілів, які дбайливо відносяться до природи. Спочатку концепт запланований як електрокар, але силова установка може змінюватися. В її компонентах можуть значитися двигун внутрішнього згоряння, який буде працювати як генератор, літієво-іонні батареї або паливні елементи. Акумулятори, до речі, можна буде заряджати рекуперативними гальмами і енергією від сонячних батарей, встановлених на даху автомобіля.

Rinspeed Dock+Go – це електромобіль на базі Smart з запасом ходу до 120 кілометрів, власник якого, за задумом розробників, зможе підключати до своєї машини потрібний «рюкзак» – модуль, створений для виконання тих чи інших функцій, передає motor.ru, звичайна, вантажна версія причепа – багажника, версія для лижників, мобільний танцмайданчик і навіть модифікація для перевезення піци.

Причому цей модуль може виконувати не тільки функції перевезення вантажів, а й містити в собі додатковий блок батарей або навіть компактний двигун внутрішнього згоряння, покликаний заряджати батареї електрокара під час руху.

У створенні електромобіля Rinspeed Dock + Go брали участь компанії Harman і Panasonic, які відповідали за «музику» і мультимедійний комплекс концепт-кара, а фірма A.T. Kearney навіть розробила бізнес-план по серійному випуску подібної моделі. Крім ательє Rinspeed в розробці концепту брали участь 17 компаній.

[widgetkit id=49]               
 

Статті

Slider