Міжнародний зліт фанатів Smart в Будапешті

15-й ювілейний з’їзд Smart Times зустрічали 2476 смартоводов!

Smart times 2015 встреча смартоводов венгрия smart ua 1

Ось і наш фотозвіт з враженнями про поїздку. Щорічний Smart Times пройшов в кінці серпня в столиці Угорщини – Будапешті. Зліт фанатів автомобілів Smart проводився в самому центрі міста на Площі Героїв. Теперішній фестиваль став 15-м за рахунком свого роду ювілейним і одним з найбільших серед міжнародних з’їздів смартоводов.

Smart times 2015 встреча смартоводов венгрия smart ua 18Цього разу були вперше організовані нічні поїздки «nigth drive» на Smart по історичних місцях столиці. Вулиці Будапешта три дні не покидали щасливі смартовласники ні вдень, ні вночі.
Smart times 2015 встреча смартоводов венгрия smart ua 9Окремим крутим сюрпризом від компанії Smart стало місце проведення параду (Smart Parad 15) на трасі Формули-1 Хунгароринг. Її заполонили 1207 Smart усіх можливих моделей.

Smart times 2015 встреча смартоводов венгрия smart ua 17

Шлях пролягав по набережній Дунаю, а фініш був у Будапешті на Площі Героїв. Ми їхали приблизно в середині колони, але діставшись до центру ще довго спостерігали як прибували бібікаючі і задоволені учасники.

Smart times 2015 встреча смартоводов венгрия smart ua 4 Брав участь в параді і Smart Fortwo Cabrio 453, презентацію якого заплановано на вересень в рамках автосалону у Франкфурті. Але на з’їздах Smart Times завжди бувають приємні сюрпризи і одним з таких стала презентація цього самого Smart Fortwo Cabrio нового покоління.
Smart times 2015 встреча смартоводов венгрия smart ua 15

А ось і фото з Головною Жінкою в Smart – Annet Winkler, вітає Україну вперше в складі учасників на міжнародному з’їзді Smart Times.

Smart times 2015 встреча смартоводов венгрия smart ua 14

Всіх учасників Smart Times чекало безліч розважальних програм. З новинок варто згадати Smart Club Village – це наметове містечко в якому розташувалися відомі клуби Smart різних країн. Наприклад, італійський клуб пригощав кавою, а греки щедро наливали узо, тим більше їх фішкою було святкування відразу 3-х весіль безпосередньо на зустрічі.

Smart times 2015 встреча смартоводов венгрия smart ua 5

Крім цього були експозиційні намети. Був представлений Smart Shop з можливістю придбати різні аксесуари і модельки машинок смарт. Ще одним нововведенням було виступом зі сцени експертів, які поділилися цікавими фактами і знаннями з присутніми. Урізноманітнили зліт шоу і музика місцевих виконавців.

smarttimes facebook

Вантажівка сервісу Smart був присутній як і в минулі роки. Біля нього було дуже жваво. Адже там можна було провести мобільні воркшопи на будь-який смак. Всі бажаючі могли діагностувати свій автомобіль і отримати першу допомогу і рекомендації з експлуатації на майбутнє.
Smart times 2015 встреча смартоводов венгрия smart ua 0Кульмінацією заходу стали тест-драйви новинок від компанії Smart. Це були не тільки Smart Fortwo і Forfour нового покоління, а ще й відомий електо велосипед компанії.

Smart times 2015 встреча смартоводов венгрия smart ua 11

Звичайно ж ми все потестувати і хочеться сказати, що новий Smart вельми не поганий. Може не всім звичний оновлений дизайн новинки, але її якість і зручність на новій висоті.

Smart times 2015 встреча смартоводов венгрия smart ua 6

Крім поліпшених технічних характеристик, про які вже не мало було сказано, на окрему увагу заслужили регулювання водійського сидіння по висоті і ручка пасажира (те, чого не вистачало в попередніх смартах). Також, дуууже приємний пластик мультимедії, та й сама мультимедіа з навігацією вельми зручна і продумана до дрібниць. Ну а публікацію з відео неймовірного радіусу розвороту нового Smart Fortwo ви могли бачити в наших соціальних мережах.

Smart times 2015 встреча смартоводов венгрия smart ua 8

Увечері другого дня вибиралися і нагороджувалися виняткові автомобілі Smart, на предмет тюнінгу і музики. Найбільше нас вразили Smart Pickup, Smart Limouzine і малосхожий на себе Smart Roadster.
Smart times 2015 встреча смартоводов венгрия smart ua 2Smart times 2015 встреча смартоводов венгрия smart ua 7

smart pickup smart times ua

Smart times 2015 встреча смартоводов венгрия smart ua 19Вибір проводився виключно серед учасників. До речі, наступна країна проведення заходу також вибирається серед клубів учасників. Фактами ранжирування є сам виступ клубу, голосування зареєстрованих смартоводов шляхом карток і гучністю аплодисментів, і вибором журі.
Smart times 2015 встреча смартоводов венгрия smart ua 12Закриттям Smart Times традиційно стало оголошення дати наступної зустрічі, а саме c 26-го по 27-е серпня 2016- го року в Гамбурзі. На думку присутніх це буде дуже грандіозна подія!
Smart times 2015 встреча смартоводов венгрия smart ua 10

Обговорення подібних заходів і щорічних українських зустрічей, організованих за підтримки Smart-Ua, ведуться в групі Smart Fans Ukraine соціальної мережі Facebook.  

Smart times 2015 встреча смартоводов венгрия smart ua 21До речі, попередній з’їзд проходив в Португалії. 2380 фанатів взяли участь у заході з 17 по 19 липня 2014 року. 31 країна-учасниця і 1427 автомобілів Smart різних моделей колесили тоді по дорогах Кашкайша.

 

Статті

Slider