Зустріч Смартоводов 05.2015

smart встреча смартоводов 2015

Ось і відбулася чергова щорічна Зустріч Smart, яка в цей раз зібрала понад 90-та смартоводов. Дуже чудово, що нас з кожним роком збирається все більше і більше смартіков. Воно й не дивно, так як за останній час дуже зросла популярність цих вельми зручних і позитивних автомобільчиків.

Кожен день на вулицях нашого міста їх кількість стрімко збільшується. Приємно відзначити цей факт, разом з бажанням зустрічатися в ще більшій компанії однодумців. 

smart встреча смартоводов 2015 3Зустріч смартоводов пройшла чудово і весело. Були нові конкурси та різноманітні подарунки, з пляшками поїхали всі! Разом з призами з нової серії аксесуарів для своїх улюблених смартиков, хлопці отримали і подарунки для своїх гаджетів, і знижки в салон краси, і навіть картки на найсмачніші бургери в Києві. 

smart встреча смартоводов 2015 6

Коли все перезнайомилися, вдосталь порозважалися і поїли – ми вирушили в автопробіг в одне з найкрасивіших місць столиці – набережну київського моря. Там смартоводов чекав ще один сюрприз, крім фотосесії і зйомки, хлопці запускали в небо чудові різнокольорові небесні ліхтарики.

smart встреча смартоводов 2015 5

У захваті були і дорослі і діти. Ми завжди намагаємося, щоб кожна наступна зустріч була цікавішою і масштабнішою попередньої. 

 {youtube}BDarqcy7soM{/youtube}

В цьому році ми організовувалися вже в новій якості. Наш організатор і найактивніший смартовод Світлана, разом з Андрієм тепер уже офіційно збирають і проводять наші зустрічі і заходи, в якості Громадської Організації клубу любителів автомобілів Смарт Укаїни, за підтримки компанії SMART-UA. Це дало нам можливість не тільки спланувати і провести цю зустріч на новому рівні, але поїхати в серпні поточного року на міжнародний з’їзд Smart Times 2015 Budapest, з усіма додатковими можливостями для нашої майбутньої діяльності.

 {youtube}fK3oD1b5vyA{/youtube}

Хочеться окремо подякувати всім тим, хто нам допомагав в організації та участі, це в першу чергу РЦ “Блокбастер” – за надане місце для проведення зустрічі, Вишгородській районній раді – за дозвіл (в досить стислі терміни) проведення частини заходу на закритій території київського водосховища , Павлу Дибі, президенту Міжнародної Служби Порятунку Police 911 – за якісний супровід нас на автопробігу.

smart встреча смартоводов 2015 105

Велике спасибі нашим дорогим музикантам – Олегу і Паші за розкішну живу музику протягом зустрічі, Дмитру Колосу за монтаж і професійну відеозйомку камерою GoPro, смартоводам Юлі Сінешевой, Толику Агареву і ресторану “StarBurger” за подарунки для конкурсів і не тільки, і звичайно ж велика подяка всім нашим дорогим смартоводам – яким вдалося приїхати і розділили з нами цей гарний день. Також, дуже сподобалося, що на зустріч приїхали хлопці з іншого міста. 

smart встреча смартоводов 2015 1

Сподіваємося, що наступного разу нас буде ще більше! 🙂

smart встреча смартоводов 2015 2

 

Статті

Slider