Новий тюнінг від Lorinser для Smart Fortwo

Суворий і спортивний Smart Fortwo 453 вже на дорогах

aggressive smart fortwo 0

Зовсім нещодавно на дорогах був помічений вкрай агресивного виду Smart Fortwo. Стало відомо, що над його «характером» попрацювали фахівці з тюнінг салону Lorinser. Майстри щільно займаються автомобілями компанії Mercedes-Benz. Черговою їх «жертвою» став компактний сітікар. Відмінною рисою смарта став його зовнішній вигляд.

Змінилася форма переднього і заднього бамперів, додалися нові накладки на пороги. Диски на колесах потемніли до насичено-чорного кольору, а кількість спиць змінено на шість штук. Фінальні штрихи виконані у вигляді решітки радіатора спереду і вихлопною системою ззаду. В результаті сітікар перетворився в суворий спорт-сітікар з заниженою посадкою.

aggressive smart fortwo 2

Крім зовнішнього тюнінгу поліпшення зазнала програма управління двигуном що дає вагому прибавку потужності. А бажаючим не тільки подивитися, але і купити тюнінгований Smart Fortwo запропоновані на вибір два двигуни. Перший володіє 71 к.с., а другий 90 к.с і в цьому варіанті розганяється до 100 км / год за 10.4 секунди! Обидва двигуни володіють 3-х циліндровими агрегатами. Вибравши серце автомобіля, можна вибрати і коробку передач. І знову з двох варіантів або шестиступінчастий робот з двома зчепленнями, або механічна п’ятиступінчаста КПП.

aggressive smart fortwo 3

У будь-якому технічному виконанні ваш майбутній Smart Lorinser буде виглядати і їздити дійсно по-особливому.

aggressive smart fortwo 4

Статті

Slider